946697_622639294414972_1749554069_n

Nabídka vystoupení

Choreografický repertoár taneční skupiny je velice široký. Nabízíme Vám převážně moderní tanec, od sólových ukázek až po velké taneční formace s počtem do 24 tanečníků a tanečnic.

Našimi specialitami jsou i taneční DUO SHOW, exhibice populárního tanečního stylu BREAK DANCE / ELECTRIC BOOGIE a taneční choreografie MÓDNÍ PŘEHLÍDKY. V neposlední řadě také program na Vaše přání…

Délka tanečního vystoupení a počet tanečníků se dá jakkoli uzpůsobit Vašim představám popř. prostorám, kde se akce koná. My vám v případě zájmu nabízíme i vystoupení dětí a juniorů, kteří slaví taktéž nemalé úspěchy na naší taneční scéně.

Uděláme vše pro to, abychom naplnili Vaše představy, Vaše spokojenost je pro nás dobrou vizitkou.

O TANEČNÍ PREZENTACE se postarají Naši nejlepší tanečníci výběrových skupin v kategorii hlavní (věk 16-22 let). Pro akce konané v odpoledních, případě večerních hodinách, můžete využít také nabídky vystoupení “mladších skupin” Juniorů nebo Dětí.

S námi zaujmete a pobavíte přátele, obchodní partnery, Vaše hosty.

Pokud chcete, můžete využít naší nabídky při jakýchkoliv společenských, veřejných a kulturních akcích, firemních večírcích a rautech, při prezentaci Vašich výrobků nebo služeb, při výročních oslavách, na plesech, tanečních diskotékách a všude, kde si nás budete přát…

V případě zájmu, je na Vaše požádání připravena nabídka z videoukázkami našich vystoupení a záznamy ze soutěží na VHS, CDrom nebo DVD.


STREET DANCE skupina (4-10 tanečníků)

  • vystoupení úspěšných profesionálů ve svém oboru
  • taneční styl, který stále více hýbe světem a poutá oko diváka všech generací

DÉLKA VYSTOUPENÍ: cca 5 minut


DISCO SHOW skupina (4-10 tanečníků)

  • živý, energický tanec, plný krásy ženského pohybu a specifického kostýmu, spojený v poutavé choreografii.

DÉLKA VYSTOUPENÍ: cca 5 minut

PRO PROSTOROVĚ VĚTŠÍ AKCE, MOHOU BÝT PŘIPRAVENY HIP HOP A DISCO SHOW SKUPINY JAKO VELKÉ TANEČNÍ FORMACE Z MAXIMÁLNÍM POČTEM AŽ 24 VYSTUPUJÍCÍCH TANEČNÍKÚ.


EXHIBICE Braeak Dance/Electric Boogie (4-8 tanečníků)

  • moderní taneční trend, stále více a více populárnější
  • salta, skoky, robotika, pantomima a otočky nad nimiž se žasne

DÉLKA VYSTOUPENÍ : cca 10 minut


PREZENTACE (až 20 tanečníků)

  • sestavíme extra program na přání
  • budeme prezentovat Vaši firmu, Vaše zboží, produkty a myšlenky…

DUO DANCE / HIP HOP SHOW

  • divácky velice populární, zajímavé, choreograficky všestranné a nápadité taneční show v podání dvojice. (v podobě shotu je délka vystoupení cca 3 minuty)

VYUŽITÍ : jako doplněk k vystoupení taneční skupiny nebo formace. Samostatné využití je zpestření a doplněk ŽIVÉHO VYSTOUPUPENÍ KAPELY, DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ, JAKO REKLAMNÍ TANEČNÍ SHOT (například pro firmu HARYSERVIS s.r.o.).