Platební Podmínky

VŠEOBECNÉ podmínky:

 1. Vyplněná přihláška je nezávazná a neznamená rezervaci místa v kurzu. Platnou se stává po úhradě kurzovného.
 2. První lekce má každý účastník kurzu zdarma.
 3. Sraz členů je vždy cca 10 minut před zahájením výuky (choďte včas !!!) Lektor vede evidenci docházky členů.
 4. Kurzy se řídí rozvrhem vyhlášeným před začátkem kurzu. Konání kurzů odpadá ve dnech, na něž připadají termíny školních prázdnin, státních svátků a předem vyhlášených událostí..
 5. Organizátor nezodpovídá za členy před a po skončení výuky.
 6. Případnou absenci neplnoletých je povinné hlásit včas před tréninkem (za členy, které nejsou na tréninku nezodpovídáme).
 7. Účastník kurzu je povinen nosit odpovídající oblečení a obuv, aby nedošlo k úrazu (čistá sportovní obuv určená do tělocvičny, pohodlné sportovní oblečení)
 8. Ochrana majetku účastníků kurzů:
  Účastníci mají “dle možnosti pronajímaných prostor” v šatnách k dispozici uzamykatelné skříňky. Přesto doporučujeme, aby účastníci nepřinášeli s sebou na hodiny cenné věci ani větší obnosy peněz. Pokud se tak stane, odložte vše cenné  na určené místo na tanečních sálech. Pokud dojde ke ztrátě věcí, při níž nebyly dodrženy tyto podmínky, provozovatel kurzu za toto nezodpovídá.


PLATEBNÍ podmínky:

 1. Po uplynutí lekce zdarma, je povinností účastníka kurzu odevzdat na druhém tréninku řádně vyplněnou „závaznou přihlášku“ a doklad o zaplacení.
 2. Platby probíhají PŘEVODEM NA ÚČET. Společně s přihláškou odevzdáte na tréninku kopii dokladu o zaplacení – jako variabilní symbol uvádějte DATUM NAROZENÍ účastníka kurzu, abychom tak platbu identifikovali. Případně je možné zaplatit také v hotovosti na tréninku, osobně hl.vedoucímu SDG.
 3. Kursovné se platí jako pololetní (dle školního roku).
 4. Výhoda u nových členů je možnost využití rozdělení platby pololetního kursovného na dvě poloviny s podmínkou, že nejpozději do 1 měsíce od této platby doplatí zbylé pololetní kursovné. Při nedodržení těchto podmínek bude účastník z kurzu vyřazen.
 5. Storno podmínky:
  Účastníkovi kurzu nevzniká nárok na navrácení kurzovného při překážkách vzniklých z jeho strany, které mu zabraňují v řádné docházce. O vrácení kurzovného je možno požádat pouze v případech závažného dlouhodobého onemocnění (více než 6 týdnů) nebo v případě vážného úrazu účastníka, vždy však pouze na základě předložené lékařské zprávy. Stornovací poplatek v tomto případě činí 50 % ze zůstatku ceny kurzovného.

2 komentáře u „Platební Podmínky“

 1. Dobry den mam 7 letou dceru a chtela by zkusit tancit ve vasi skupine muzete mi prosim cenu kurzu a kdy je prvni lekce dekuji za vasi odpoved

  1. Pěkný den, prosím ještě o upřesnění místa vašeho bydliště:)
   SDG

Komentáře nejsou povoleny.